Судді вирішили виселити на вулицю сім’ю бійця АТО з трьома малими дітьми

Сім’ю бійця Нацгвардії із трьома маленькими дітьми серед зими викидають на вулицю відповідно до рішення суду. Натомість розслідування, яке могло би довести право власності родини на житло, стоїть на місці.  

Так, ще у 1991 році в Києві відкрили кримінальне провадження за фактом підроблення заповіту родички сім’ї нацгвардійця. Під час досудового розслідування вдалося виявити, що в журналі реєстрації  у  нотаріальній конторі нема підпису клієнтки, яка начебто складала заповіт. Слідчий склав відповідний рапорт. Утім через деякий час підпис у журналі міфічним чином «з’явився».

«На усіх трьох зразках заповіту видно, що під кожним із примірників – інший підпис. Він не співпадає з іншими зразками підпису нашої родички. А у попередньому висновку спеціаліста «Інституту  сучасних  експертиз» також вказано, що підписи в журналі та заповіті, ймовірно,  підроблені», – розповіла дружина бійця, Євгенія Басенко, яка звернулася по допомогу до «Народного контролю».

Втім,  за її словами, під час повторної експертизи виявилося, що «висновок зробити не можливо через недостатню кількість порівняльного матеріалу».

Допоки ж «триває» слідство, яке й мало б з’ясувати, кому належить житло, Шевченківський районний суд Києва, куди звернулися інші претенденти на помешкання, у листопаді 2015 року ухвалив рішення про фактичне виселення родини із дому. Попри те, що це єдине житло родини із дітьми.

«Ця історія – чергове свідчення корумпованості нашої судової системи, яка потребує негайного і кардинального реформування. «Народний контроль» і я особисто беремо цю справу під свій нагляд. Це вершина цинізму – позбавити даху над головою сім’ю людини, яка захищає нашу незалежність. Врешті, як можна викинути на вулицю маленьких дітей», – прокоментував народний депутат України, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов, який уже підготував ряд звернень із вимогою врегулювати ситуацію.

Закликаємо громадськість слідкувати за справою, аби запобігти незаконному виселенню родини з їх дому.