У дворі на проспекті Соборності у Луцьку 40 відремонтують освітлення

Упродовж кількох років двір на проспекті Соборності, 40 у Луцьку практично не освітлювалися. І лише після втручання активістів «Народного контролю» комунальники пообіцяли відремонтувати ліхтарі.

 «Кілька років у дворі нема світла,  – розповів мешканець вул. Соборності, 40 Михайло. –  Опори є, лампочки вкручені, але світла нема».

Валерій працює на маршрутному таксі позмінно і після другої зміни додому приїжджає уже після дванадцятої: «Нічого у дворі  не видно – каже він. А взимку, коли темніє рано,  люди додому повертаються у повній темряві».

За словами місцевої мешканки Людмили, люди вже неодноразово зверталися у міську раду з проханням вирішити проблему, але безрезультатно.

Урешті «Народний контроль»  звернувся до комунального підприємства «Луцьксвітло». Майстри запевнили: до кінця року освітлення у дворі таки з’явиться.

«У дворі на проспекті Соборності, 40 повністю вийшов з ладу кабель від підстанції. Цього року у дворі запланована реконструкція. Щойно будуть  гроші, ми одразу виконаємо всі роботи з освітлення двору», – розповів майстер КП «Луцьксвітло» Богдан Грабовський.