4

У Кременчуці ветерани бойових дій виховують патріотів (+фото)

На минулому тижні на запрошення кременчуцьких ветеранів бойових дій та АТО голова Полтавської обласної організації «Народного контролю» Роман Стегній відвідав Кременчуцький клуб юних десантників та миротворців «Гвардія», що створений за сприяння Громадської організації «ОВЗС. Гвардія»  (ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ).

«Мушу зізнатися, рівень ентузіазму та відданості справі керівника  клубу Едуарда Яцука просто вражає. Пощастило кременчуцькому юнацтву і з командою ветеранів-наставників-друзів, що постійно опікуються життям юних патріотів», – зазначив Роман Стегній.

Клуб відвідують хлопці та дівчата віком 9-17 років. Клуб  розпочав свою роботу у 2011 році на громадських засадах, а з 2013 року він отримав статус позашкільного навчального закладу.

Основним завданням діяльності клубу є вивчення військово-прикладних видів спорту, рукопашного бою, основ туризму, тактики, першої медичної допомоги.

Вихованці «Гвардії» постійно беруть участь у змаганнях, зборах, вишколах з військово-прикладних видів спорту обласного та всеукраїнського рівнів, таких як Київська обласна військово-спортивна гра «Патріот»,  відкриті змагання для військово-патріотичних клубів десантного профілю «Маргеловський тримаємо стрій» (у 2014-2015 роках група віком 14-18 років виборола  перше місце), «Нащадки «Шураві» (у 2016 році група віком 10-14 років завоювала  перше місце). В 2015  році «Гвардія» стала переможцем військово-патріотичних змагань «Кубок підполковника ЗСУ Гудзя В. Ф.», що проходили в Київській області м. Бориспіль.

У ході вишколів та змагань діти та підлітки не лише демонструють свою фізичну та військову підготовку, а й беруть участь у навчальних заняттях, військово-тактичних іграх, отримують інформацію щодо історії розвитку десантних військ, відвідують музеї, виставки, військові частини.

1 2 3 5 6 7