У Луцьку активісти зупинили сумнівні призначення в МВС

У Луцьку активісти «Народного контролю», цивільного корпусу «Азову» та «Самооборони Волині» перешкодили проведенню непрозорого конкурсу у Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області – колишньому МРЕВ.

Так, у понеділок, 8 лютого, мав відбутися конкурс на заміщення вакантних посад у регіональному сервісному центрі (головний спеціаліст-експерт, начальник відділу, головний спеціаліст, завідувач сектору, начальник територіального сервісного центру, провідний спеціаліст, адміністратор, спеціаліст І та ІІ категорій).

За словами активістів, їх обурило, що призначення хотіли провести кулуарно і за зачиненими дверима. Вони вважають, що таким чином хочуть повернутися на посади старі кадри – колишні даівці.

Проте юрист центру Інга Коваль зазначила, що повідомлення про конкурс розмістили 1 січня 2016 року в газеті «Сім’я і дім».

«Ніхто не знав про це оголошення. Його розмістили 1 січня, коли у людей вихідний. Такі підходи «для галочки»  є неприйнятними», – зазначив керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук.

Павло Данильчук наполіг на проведенні прозорого та публічного конкурсу на заміщення посад та, зокрема, включення у атестаційну комісію представників громадськості.

«Оголошуйте новий конкурс, формуйте новий склад комісії, який має складатися наполовину з представників громадськості. Співголова теж повинен бути з числа активістів», – заявив керівник «Народного контролю».

Тож очільник конкурсної комісії Олександр Паламарчук написав заяву про самовідвід.

Ці вимоги активісти  передали в. о. начальника Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Юрію Віскунову. Він пообіцяв, що  представників громадського середовища включать  у комісію та до четверга оголосять новий конкурс, повідомивши про це на сайті МВС та у місцевих ЗМІ.