luyck

У Луцьку радилися, як покращити безпеку дорожнього руху

Відсутність розмітки, актуальність та практичність розміщення дорожніх знаків, брак місць для паркування, погане освітлення пішохідних переходів – як вирішити ці проблем обговорювали громадські активісти, представники влади та патрульної поліції Луцька під час круглого столу 12 травня.

Громадський активіст та волонтер Сергій Шараєвський зібрав у Facebook найбільш проблемні ділянки у місті та подав пропозиції міській раді, зокрема щодо публічного інформування про встановлення та демонтаж дорожніх знаків, необхідності встановити  знаки «місце для стоянки» у центрі міста та своєчасного попередження водій про дорожні роботи.

«Хочеться, щоб чиновники не відбувалися «відмазками», а коли є проблема, шукали шляхи її вирішення», – відзначив Шараєвський.

Керівник виконкому «Народного контролю» Михайло Шелеп зазначив, що однією з найбільших проблем  місті є відсутність дорожніх розміток.

«Розмітки у Луцьку з’являються перед Днем Незалежності, а навесні і восени її немає. А у відповідях міської ради нарікають, що все залежить від тендерів», – зауважив він.

Відтак Михайло Шелеп пропонує розбити місто на менші ділянки, щоб розмітки наносилися упродовж всього року залежно від потреби.

Ще один представник «Народного контролю», член виконкому Олег Бондарук наголосив на необхідності забезпечити патрульну поліцію відеореєстраторами.

«Завдяки цьому ми зможемо контролювати ситуацію на дорозі, позбавимо можливості  порушників уникнути сплати штрафу. А це також надходження у бюджет міста», – додав він.

Тож учасники круглого столу домовилися провести робочу зустріч, де більш предметно обговорять озвучені питання.