У Львові нема належних умов для пересування маломобільних людей

Львів не пристосований для комфортного пересування маломобільних людей. Відтак у місті потрібно терміново збудувати пандуси, спеціальні заїзди та виїзди на тротуари, у ліфти.

Про це заявив депутат Львівської міськради з фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький під час круглого столу на тему: «Доступність для маломобільних людей: проблеми та методи вирішення».

Нагадаємо, раніше члени «Народного контролю» Михайло Дідух та Віталій Свінціцький  взяли участь в акції «Відчуй свою відповідальність».

Депутати спробували подолати шлях від обласного Апеляційного суду до Ратуші так, як це мали би зробити прикуті до візків люди з особливими потребами. По дорозі учасники акції виконували низку завдань, зокрема: спробували купити продукти, оплатити комунальні послуги, спуститися у підземний перехід тощо.

«Львів – непристосований для руху людей із обмеженими фізичними можливостями. Відтак на комісії інженерного господарства я вніс пропозицію, щоб місцеві адміністрації передбачили у титульних списках по 200 тисяч гривень для облаштування районів міста засобами для маломобільних людей», – каже Віталій Свінціцький.

Відповідне звернення депутат уже передав у Секретаріат міськради.