У Рясному-2 на вул. Величковського встановлять LED-освітлення

Одразу два великі проекти на умовах співфінансування цьогоріч реалізовуватимуть у мікрорайоні Рясне-2.
Як повідомив заступник голови інженерної комісії, депутат фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький, у бюджеті розвитку передбачили гроші на заміну вуличного освітлення на вул. Величковського та заміну вікон у СЗШ №100.

«Заміна вікон відбуватиметься на умовах співфінансування за результатами обласного конкурсу мікропроектів. Частина грошей виділяється з обласного та міського бюджетів, ще частина – фінансування мешканців і спонсорів. Окрім того, вже цьогоріч на всій вулиці Величковського замість старого встановлять сучасне енергоощадне LED-освітлення. Частину грошей надають німецькі партнери у межах проекту «Зелений район», який реалізовується у Рясному», – пояснив депутат.

Він звернув увагу, що якісне освітлення вул. Величковського – це також іще один крок, аби зробити вулицю більш безпечною.

«За моїм запитом на вулиці встановлять додаткові переходи й острівки безпеки для запобігання ДТП. Тепер буде і хороше освітлення. Також сьогодні на сесії озвучив запит з вимогою виділити гроші на створення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту дороги на Величковського, адже саме поганий стан покриття часто стає причиною аварійних ситуацій. У комплексі всі ці заходи зроблять вулицю значно безпечнішою», – переконаний Віталій Свінціцький.