В Івано-Франківську провели благодійну акцію «Святий Миколай іде до сиріт» (+фото)

Івано-Франківське ВПУ №3 спільно з ГО «Народний контроль» Прикарпаття провели благодійну акцію «Святий Миколай іде до сиріт».

Вже досить тривалий час учнівський та педагогічний колектив ВПУ №3 тісно співпрацюють з Микуличинським дитячим будинком. Напередодні свята Миколая у навчальному закладі відбувається благодійний ярмарок та майстер-класи для дітей-сиріт. До щорічного дійства готуються заздалегідь: виготовляють невеличкі сувеніри, ялинкові прикраси, різьблені іконки, тарілки та інші цікаві речі.

«Сподіваємося, що наша, хай і невелика, допомога, наповнить дитячі серця любов’ю і зігріє їхні душі радістю і теплом», – каже директор Івано-Франківського ВПУ №3 Наталія Коростіль.

Цьогоріч організатори ярмарки вирішили подарувати Микуличинському дитячому будинку бойлер, окрім того, на вилучені від ярмарку кошти, закупити новорічні подарунки для дітей-сиріт.

«Кожному з нас треба долучатися до таких акцій чи спільними зусиллями, чи поодинці, адже такі діти дуже потребують уваги та подарунків», –  сказав лідер «Народного контролю» Прикарпаття Роман Кобильник.

Разом із вихованцями Микуличинського інтернату на захід приїхав їх педагог-організатор Любомир Мартинюк. Чоловік каже, щороку його вихованці з нетерпінням чекають на таке дійство, з захопленням беруть участь в майстер-класах та тішаться подарункам.

«Хотілося б дуже подякувати організаторам заходу за ту радість, яку вони дарують дітям», – сказав пан Мартинюк.

11 12 14 15 16 17 18