В Івано-Франківську відбулося засідання круглого столу з приводу 100-річчя ЗУНР

У заході взяли участь голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, депутати місцевих рад, представники громадських організацій, політологи, історики, краєзнавці.  Представники «Народного контролю Прикарпаття» Володимир Гергелюк та Роман Кобильник також долучилися до круглого столу.

На заході презентували наукові та науково-популярні видання з цієї теми, оцінили історичний спадок та значення ЗУНР. Учасники обмінялися думками та висловили пропозиції щодо заходів, які варто реалізувати у 2018 році в зв’язку з цією видатною подією.

«Пропоную освітнім закладам області провести конкурси малюнків на тему 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки для молодших учнів. Старшокласники можуть організувати театральні постановки про ці історичні події. Молодіжні, студентські патріотичні організації можуть зробити реконструкцію бою наших стрільців. Ідея в тому, щоб залучити якомога більше молоді й надати їм можливість пізнати ті історичні та визначні для України події», – зазначив лідер «Народного контролю» Прикарпаття Володимир Гергелюк.