Вінницька облрада скасувала своє рішення щодо ліквідація тубдиспансеру

Сьогодні, на сесії Вінницької обласної ради, депутати проголосували за скасування свого рішення щодо ліквідації тубдиспансеру.

«Рішення про ліквідацію було незаконним, адже воно суперечило висновкам Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я, також Міністерство охорони здоров’я надало свої висновки, в яких виступило проти ліквідації. Саме тому після рішення про ліквідацію ми відразу подали до суду на облраду», – зазначив правозахисник, активіст «Народного контролю» Олексій Мусіровський.

Проте за період розгляду справи в суді диспансер таки ліквідували, на сьогодні усі працівники переведені до штату Вінницької міської лікарні.

«Скасування рішення про ліквідацію – це популізм, не більше, не менше. Адже тубдиспансер не ліквідований хіба на паперах, а по факту майно тубдиспансеру передане у власність міста, а працівники переведені в іншу лікарню. Облрада порушила закон, і тому ми продовжуємо судитися, аби депутати понесли повну відповідальність за свої рішення», – заявив лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.