Влада продовжує системне знищення малого і середнього бізнесу, – Добродомов

Сьогоднішнє керівництво держави працює на олігархів, і доводять це непосильні податки, які вони накладають на дрібних підприємців.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Місяць тому підприємцям, які утримують невеличкі кав’ярні, магазини, чи то ж майстерні з ремонту взуття, де може працювати 2-3 людини, почали приходити попередження від облгазів, у яких йшла мова про примусове встановлення в підприємствах датчиків передачі показників лічильників. І це для тих підприємств, які використовують менше, ніж 10 тис. кубів газу на рік! По суті, людей поставили перед фактом: встановлюйте лічильники, а як ні, то відключимо газ», – пише нардеп.

Він наголосив, що для відповідного підключення потрібно звернутися до облгазу, щоб вони розробили документацію, а це не безкоштовно – потрібно придбати обладнання і заплатити за його встановлення. І це може обійтися, з усіма вимогами, близько 10 тисяч гривень і більше. Залежить від обладнання.

«При цьому ні влада, ні облгази не проводили жодної інформаційної кампанії щодо цих змін, хоч і мали два роки для цього. Попередження почали приходити лишу у квітні. За півтора місяця до завершення термінів. Це не єдина схема обкрадання наших підприємців. Я нагадаю, що з першого лютого за 1 кВ електроенергії підприємець у середньому має заплатити 6000 грн. Наприклад, якщо це якесь невеличке виробництво, яке б потребувало 16-18 кВ електроенергії, це додаткові 100 тисяч грн. Це зроблено для олігархів: Ахметова, Григоришина, росіянина Бабакова, в чиїй власності усі обленерго України», – додав Добродомов.

Активісти «Народного контролю» зареєстрували петицію, аби негайно скасувати вимогу щодо встановлення газових лічильників.

Закликаємо усіх небайдужих підписати її тут.