Володимир Зузяк

Кандидат на посаду голови міста Косів.

Активіст «Громадського руху «Народний контроль», громадський активіст, боєць АТО.

Народився 28 липня 1986 року. У 2009 році закінчив Івано-Франківський фізкультурний коледж за спеціальністю фізичне виховання. У 2012 році – здобув спеціальність «спеціаліст-правознавець» на факультеті правознавства  у Київському університеті ринкових відносин. Працює оперуповноваженим сектору карного розшуку Коломийського МВ УМВС. Неодружений.

zuzjak1

Володимир Зузяк і лідер партії “Громадський рух “Народний контроль” Дмитро Добродомов

Володимир займає активну громадянську позицію, упродовж тривалого періоду часу бореться з корупційною системою влади. Виступає проти злочинних дій суддів, відстоює право жителів міста на задовільний стан доріг. Бере активну участь у житті міста, а також систематично на волонтерських засадах допомагає ЗСУ та добровольчим батальйонам.

Зробив вагомий внесок у розвиток молодіжного спорту для дітей та юнацтва Косова, виховує нову плеяду спортсменів,  які захищають честь міста на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Пропагує здоровий спосіб життя серед молоді, а також є діючим спортсменом та майстром спорту з трьох видів спорту зі змішаних єдиноборств.

Ризикуючи своїм життям і здоров’ям  відстоював незалежність і територіальну цілісність України в зоні АТО у складі спеціального загону МВС: із 15 січня по 19 лютого цьогоріч служив у  Мар’їнці, а 15 липня по 18 серпня  ­­ – у Маріуполі та  Волновасі.

«Я побачив Україну з двох сторін. На сході я бачив, як гинуть і стають каліками  молоді хлопці, щоб на всій території України панував мир. Повернувшись додому, я побачив, що у «тилу» нічого не змінилося», – говорить кандидат на посаду міського голови Косова від «Народного контролю» Володимир Зузяк.

Щиро відданий своїй справі, відмінно володіє професійними знаннями та навичками, комунікабельний,  вихований, чесний, порядний, коректний, є одним з показових прикладів нового покоління.

Разом із командою «Народного контролю» Володимир Зузяк  добився, щоб дорожники  переробили дорогу на вулиці Стефурака у Косові, де постелили асфальт без дотримання технології.