За роботою черкаських владців стежитиме «Народний Контроль»

З 1-го червня у Черкасах стартує телепроект «Народний Контроль», мета якого не просто привернути увагу влади до проблем у місті, а змусити чиновників та комунальників їх вирішити.

Про діяльність та перші досягнення розповідає лідер громадського руху «Народний Контроль» на Черкащині Олександр Піньковський: «Перш за все «Народний Контроль» – це механізм, за допомогою якого ми змушуємо представників влади працювати якісно та сумлінно, тобто тих, кого ми з вами обрали та фактично найняли на роботу, бо кожен чиновник отримує зарплату саме з державних коштів. На жаль, в нашій країні представники майже всіх ланок влади з часом починають жити лише своїми питаннями, забуваючи в чому полягає суть їхньої роботи. Я вірю, що тільки контролюючи владу ми зможемо зробити так, щоб чиновники працювали не на свою користь, не в своїх інтересах, а в інтересах громади міста та держави»

«Влада змінюється, а проблеми залишаються, тож закликаємо усіх об’єднуватися та контролювати роботу чиновників, правоохоронних органів та депутатів, яким ми цього разу довірили своє майбутнє», – говорить керівник черкаського осередку Олександр Піньковський.

До «Народного Контролю» вже звертаються люди, яким набридла бездіяльність владців, перші результати роботи  черкащани зможуть побачити на місцевих телеканалах у програмі «Народний Контроль» девіз якої «Змусимо владу працювати чесно!».  Дивіться програму «Народний Контроль» щобудня на телеканалі «ВІККА» о 18:50 та 19:35