Завдяки активістам «Народного контролю» будуть оприлюднені списки на посаду рибного патруля Херсонщини

Активісти «Народного контролю» разом з воїнами АТО та іншими громадськими діячами відвідали засідання Київського апеляційного адміністративного суду щодо реформи рибного патруля на Херсонщині.

Уже рік херсонські активісти виборюють право людей, що пройшли конкурс, посісти свої посади. На слуханні розглядали скаргу Базенка Г.А. до Держрибагентства, через яку затягнувся весь процес і прізвища переможців конкурсу так і не оприлюднили.

«Суд вирішив залишити скаргу без задоволення, але Державне агентство рибного господарства не квапилось оприлюднювати списки.  Тому нам з активістами нічого не лишилось, як провести нараду при Держрибагентстві та наполягти на оприлюднення списків, що нам, власне, і вдалося зробити.», – говорить активіст херсонського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.

Нагадаємо, ще у вересні 2016 р. анонсувалося, що окрім нової поліції, на акваторіях з’являться й рибні патрулі. Донині патрулів немає на Херсонщині. Призначені за конкурсом на керівні посади люди, так і залишаються без повноважень і , формально, без роботи. «Народний контроль» й надалі буде слідкувати за процесом та доведе справу до логічного завершення.

viber image 22045748_1419337081449313_8349611409251858939_n