tern

Завдяки «Народному контролю» у селі Застав’я відбудовано клуб

У селі Застав’я Тернопільського району відкрили новозбудований клуб. Зокрема, зведення просвітницького та культурного центру ініціював і провів депутат Тернопільської районної ради від «Народного контролю», голова фермерського господарства Анатолій Бучинський.

tern1

«Боляче спостерігати, як наша молодь марнує час лише у барах чи на дискотеках. Хочеться відродити Україну. Та не зі столиці будуть відроджувати село, а ми повинні самі розпочати зміни, показати,  що ми – хороші господарі. Маємо дати поштовх для подальшого розвитку і кращого життя», – ділиться своїм баченням Анатолій Бучинський.

За його словами, клуб у селі не діяв десятиліттями. Тож, заручившись підтримкою односельчан, відбудував давно знищений заклад як ззовні, так і зсередини.

tern2

Мешканці Заставʼя кажуть, що вперше за всю історію Незалежності відчули,що їхнє село відроджується.

Водночас голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко відзначив роботу Анатолія Бучинського подякою «За підтримку мистецьких колективів району та вагомий особистий внесок в завершення будівництва закладу культури села Застав’я».

tern3

«Колись наші діди-прадіди створювали будинки просвіти, а сьогодні ми маємо сучасних меценатів, які за свій кошт побудували цей клуб. «Народний контроль» і надалі ініціюватиме подібні речі. Ми не словами, а реальними діями утверджуємо Україну», – наголосив присутній на відкритті клубу голова фракції «Народного контролю» в Тернопільській обласній раді Володимир Болєщук.