Зупинку громадського транспорту на вулиці Львівській відновлять

Зупинкою на вул. Львівській, 100 у Луцьку щодня користувалися сотні людей. Втім місяць тому тут прибрали дорожній знак, який інформував про зупинку громадського транспорту. Відтак маршрутки припинили забирати тутешніх пасажирів.

Причину,  чому прибрали зупинку, людям не пояснили. Відтак містяни не розуміють, чому повинні долати зайві сотні метрів до своїх домівок. «Всі звикли до цієї зупинки. Було дуже зручно», – говорить місцева жителька Єва.

«Схема маршруту не змінена і в цьому місці є зупинка маршрутного таксі, – додає лучанин Василь. – Але після того, як забрали дорожній знак, водії не реагують на людей і зупиняються в іншому місці».

В управління транспорту та зв’язку Луцька пояснили: зупинку вирішили дещо перенести задля безпеки пішоходів.

«Ми виїжджали на місце з комісією та перевізниками. Вирішили, що на перегоні зупинок «Тубдиспансер» та автостоянки на Львівській облаштуємо зупинку громадського транспорту напроти будинку на вулиці Львівській, 92. Такий проект рішення буде подаватись на міськвиконком»,  – пообіцяв начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолій Миронюк.