Антикризовий план «Народного контролю» – це реальний механізм наповнення бюджету, – Добродомов

Ми маємо наповнювати держбюджет коштом олігархів, а не простих людей.

Про це в коментарі «ІНТБ» заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов під час свого візиту до Тернополя.

«Влада щодня доводить те, що вона відірвана від людей. Їй не вдалося зробити основного – зміцнити економіку, створивши нові робочі місця. Антикризовий план – це набір ініціатив та пропозицій, які зможуть подолати бідність та наповнити бюджет країни. Основою реалізації плану стане покрокова економічна реформа з відновлення промисловості, створення робочих місць та справедливої заробітної плати для простих українців», – розповів нардеп.

Як приклад він навів ініціативу «Народного контролю» щодо підвищення мінімальної галузевої зарплати працівникам експортоутворюючих підприємств.

«Заробітна плата для працівників металургійних заводів у 2013 році була 4,5-5 тис. грн при курсі долара 8 грн, і у 2017 при курсі 26,2 грн – залишилися на тому ж рівні. Усі ці підприємства належать олігархам, ми хочемо їх змусити платити справедливі зарплати працівникам. Коли ми підвищимо такі зарплати, надходження до бюджету зростуть. І не коштом простих людей, які платять шалені тарифи за комунальні послуги, а коштом олігархів», – наголосив Дмитро Добродомов.