tern

Депутат «Народного контролю» екстрено скликала комісію міськради, щоб покарати водія-хама

Депутат від «Народного контролю» Вікторія Шараськіна ініціювала засідання комісії Тернопільської міськради, щоб покарати водія-хама

Причиною зібрання комісії став інцидент, що трапився вранці 8 вересня на зупинці на вул. Лучаківського. Водій маршрутки № 30, зачиняючи двері, притиснув Вікторію Шараськіну та її дитину. Замість вибачитись – нагрубіянив.  На щастя, обійшлося без травм.

Активістка каже, на її місці міг бути хто завгодно, адже випадків неуважності та грубіянства водіїв стає щоразу більше. «Народний контроль» вже неодноразово піднімав це питання.

На звернення Вікторії Шараськіної депутати відреагували миттєво: того ж дня зібрали комісію на нараду.

На порядку денному було лише одне питання.

«Добре, що водій «натрапив» на мене. Якби ж на моєму місці була старенька бабуся, вона навряд чи б знала, куди звертатися та що робити у такій ситуації. Я не залишу цей випадок без уваги, адже він ілюструє загальноміську проблему – відсутність культури у водіїв громадського транспорту», – Вікторія Шараськіна.

На «розбір польотів» запросили і начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міськради Ігоря Мединського разом із горе-водієм. Тож своє невдоволення жінка напряму висунула винуватцю.

«Людей у маршрутці майже не було, через дзеркало у салоні ви повинні завжди дивитися, чи не виходить хтось через задні двері. Ви ж зачинили їх, притиснувши мені ногу та зачепивши 3-річну дитину. Проте замість вибачення – я почула лише обвинувачення та хамство», – обурюється Вікторія Шараськіна.

Депутати підтримали її  та наполягли на тому, щоб суворо покарати водія, а в майбутньому – запровадити для них курси з підвищення етики.

 «Уважаю, що перевізник має поставити перед орендодавцем питання про розірвання угоди оренди цього транспортного засобу в його підприємстві. А на його місце знайти іншого орендодавця», – прокоментував  начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради Ігор Мединський.

Вікторія Шараськіна зазначила, що вдячна колегам-депутатам за допомогу у вирішенні конфлікту.

«Маємо багато ідей і пропозицій щодо покращення роботи громадського транспорту. Просимо тернополян не бути байдужими, а долучатися до обговорень і висловлювати пропозиції. А з подібними скаргами та інцидентами звертатися до «Народного контролю»», – додала вона.

 tern1tern2