Дмитро Клименко

Виборчий округ №33 (Житомирська міська рада).

Журналіст.

Народився у Житомирі 24 лютого 1988 року. Закінчив Житомирський державний університет ім. І. Франка.

«За два останні роки наша країна змінилась докорінно, але живемо ми за  старими лекалами, тому що систему ніхто не змінив. Чекати,  поки хтось прийде та змусить ЖЕК працювати, я не збираюсь. Кожен із нас несе частину відповідальності за своє місто. Я знаю, як вплинути на комунальників, аби вони працювали, як годиться, тому я йду на вибори», – стверджує Дмитро Клименко.

Після закінчення університету працював у Житомирській міській раді спеціалістом в управлінні зі зв’язків із громадськістю.

«Більшість депутатів міськради попередніх скликань – це підприємці. Ці люди вкладали сотні тисяч гривень, аби стати обранцями. Як ви думаєте, ставши депутатами, чи «відбивали» вони ці гроші використовуючи своє положення? Питання риторичне», – говорить журналіст.

Із 2013 року працює журналістом на телеканалі «Житомир». Ведучий програм «Акценти», «Гаряча лінія», «Соціальні пріоритети», «Ранок на каналі Житомир». Автор програми «Комунальний UPGRADE», в якій висвітлює проблеми Житомира у комунальній сфері та показує конкретні заходи, як можна зекономити ресурси своїми силами без залучення значних коштів.

«Комунальні платежі за два останні роки на багато збільшились. Держава замість того, щоб заохочувати економію ресурсів та модернізацію технологій, впроваджує систему субсидій, яка проблему не вирішує, а навпаки сприяє консервації існуючого стану речей. Для того, щоб економити електроенергію, газ, тепло, воду, не потрібні тисячі гривень, потрібне лише бажання влади це робити», – переконаний Дмитро Клименко.

Паралельно із журналістикою займається викладацькою роботою в Житомирському державному університеті ім. І. Франка.

klymenko2

«Для молоді важливо отримати якісні знання та можливість на практиці їх реалізовувати. І якщо навчальний процес в Україні визначений, то із практичним втіленням отриманих знань дуже тяжко. Я це знаю по собі, адже перед роботою в міськраді та на телебаченні працював на різних підприємствах, абсолютно не пов’язаних із моєю професією. Тому потрібно чітко визначити роль молодих спеціалістів у системі органів місцевого самоврядування та сприяти їх першого працевлаштування», – говорить кандидат у міські депутати.

Після початку війни працює із волонтерами Житомирщини, висвітлює їх роботу в тилу та на фронті.

«Кожна поїздка в зону АТО – це такий собі укол реальності. І коли приїздиш додому, їси домашні страви та лягаєш в тепле ліжко, розумієш, наскільки крихким є твоє життя, усвідомлюєш, який подвиг роблять хлопці, що живуть під обстрілами в окопах. Такий досвід змушує тебе цінувати те, що маєш, та боротись із байдужістю в тилу», – говорить молодий чоловік.

Улітку 2015 року долучився до команди «Народного контролю» у Житомирі.

«За три місяці роботи в «Народному контролі» ми вирішили більше проблем житомирян, аніж за два роки роботи на телебаченні. Цей проект має унікальні можливості. Ми змушуємо працювати чиновників, показуючи громадськості їх бездіяльність. Проблеми, які комунальники не могли вирішити роками, перед нашими камерами розв’язуються за лічені дні», – ділиться досвідом Дмитро Клименко.

Кандидується до Житомирської міської ради у виборчому округу №33. Народився та виріс на Польовій, знає проблеми мікрорайону.

«Проблем на Польовій дуже багато. Більшість із них  виникли через бездіяльність та халатність чиновників. Сьогодні гроші в бюджеті міста розподіляються депутатами та різними політичними групами виходячи із своїх приватних та політичних інтересів. Це потрібно змінити, і тоді проблеми можна буде вирішити швидко та ефективно», – переконаний Дмитро Клименко.