Добродомов пропонує ввести нульове мито на ввезення деревообробного обладнання

Мораторій на вивіз лісу-кругляку став поштовхом для розвитку деревообробної галузі в Україні, наступним етапом має стати нульове мито для деревообробного обладнання.
Про таку ініціативу розповів народний депутат, лідер партії «Народний контроль», Дмитро Добродомов під час зустрічі з керівництвом Львівського управління лісового господарства.

«Зараз ініціативи «Народного контролю» вже створюють робочі місця. За два роки дії мораторію сплата податків до держбюджету з таких видів діяльності як обробка деревини, виробництво паперу та виробництво меблів зросла відповідно у 3,2; 2,4 та 1,6 раза. Утричі збільшився експорт деревообробного обладнання і майже удвічі зріс обсяг реалізованої продукції деревообробки», – розповів він.

Добродомов наголосив, що потрібно і надалі підтримувати деревообробну галузь та вітчизняних виробників.

«Але на цьому не варто зупинятися. У Парламенті лежить ще десяток ініціатив для подальшого розвитку галузі. На приклад, законопроекти №2617 і №2618 про нульове мито для деревообробного обладнання на 5 років. Так, наші підприємці зможуть придбати необхідне устаткування, якого зараз немає в Україні», – додав нардеп.