Дрогобич подав 94 мікропроекти на обласний конкурс проектів місцевого розвитку

У 2018 році Дрогобич подав на конкурс проектів місцевого розвитку 94 проекти, з них 73 вже допущені до конкурсу. Ще 21 мікропроект перебуває на розгляді.

За словами депутата Львівської обласної ради, що представляє Дрогобич, керівника фракції «Народний контроль» Андрія Ковча, найактивніше заявки подавали комунальне підприємство «Інститут розвитку міста» та дві громадські організації: «Воля громади» та «Затишне місто».

«Дрогобич користується усіма можливостями, аби залучити в місто для реалізації різних ініціатив щонайбільше коштів. Це і ДФРР, і соцекономрозвиток, і конкурс мікропроектів. Дрогобич показує яскравий приклад ініціативності міста, його прагнення до змін», – коментує Андрій Ковч.

За його прогнозами, через участь у конкурсі проектів місцевого розвитку Дрогобич зможе отримати ще близько 5 млн грн із обласного бюджету.

Нагадаємо, цьогоріч завдяки депутатам «Народного контролю», зокрема, першому заступнику голови ЛОР Андрію Білоусу, Дрогобич отримає 28 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію своїх проектів. Окрім того, на крайній сесії ЛОР на потреби міста виділили ще 6 млн грн з обласного бюджету. Ці суми суттєво перевищують розмір бюджету розвитку Дрогобича, який становить 10 млн гривень.