nkontrol_lutck_0211

Двір на пр. Молоді внесуть до переліку об’єктів на капремонт

Двір  біля будинків на пр. Молоді, 17б та 19 – в аварійному стані. Місцеві мешканці кажуть – прибудинкову територію жодного разу капітально не ремонтували.

Люди скаржаться,  куди тільки не зверталися, аби двір зрештою відремонтували, та реакції жодної.

Богдан Іванович мешкає у будинку на Молоді, 19. Розповідає – і особисто не раз звертався до влади з проханням довести до ладу багатостраждальний двір.

«Звертались і до міської ради, і до ЖЕКу, адже у нас було багато нещасних випадків, коли люди ламали руки й ноги – але до цього часу все так і залишилось», – розповів чоловік.

Його сусід – пан Борис – згадав, як до сусіднього двору приїздив міський голова. Каже – особисто показував меру розбиту дорогу, та той лишень сказав, що знає про проблему.

«А далі – сів у автомобіль та поїхав, мовляв, немає коштів», – розповів чоловік.

Місцеві вже навіть підготували електронну петицію до міської ради. А журналісти «Народного контролю», аби з’ясувати ситуацію, вирушили до головного комунальника Луцька, який заявив, що подвір’я немає у переліку тих, які капітально ремонтуватимуть.

«За список голосують депутати, а департамент і міський голова є виконавцями. Я думаю, що нам вдасться переконати депутатів зробити двори, якій дійсно потребують ремонту», – розповів директор Департаменту ЖКГ Юрій Крась.

У свою чергу, депутати від «Народного контролю» ініціюватимуть, щоб у міській раді звернули увагу на  аварійний двір.

 «Ми змушені переглянути перелік, зробити це якісно, і зробити якісь заміни: можливо, навіть, розробити якусь тактику, за якою вони туди будуть потрапляти у список на ремонт. Я зроблю все можливе, аби прибудинкова територія на проспекті Молоді 17б, 19 потрапила до цього переліку», – запевнив депутат міськради від «Народного контролю» Олександр Лазука.