Міністрів потрібно призначати не за партійними квотами, а за професійними ознаками, – Матківський

Майбутній Кабінет Міністрів потрібно показати українцям ще до виборів.
Про це в ефірі програми «44 хвилини» на «4 каналі» заявив народний депутат, член політради партії «Народний контроль» Богдан Матківський.

«Зараз у нас йдуть дискусії про призначення міністра у справі ветеранів. Очевидно, що це має бути професійна людина, яка є вихідцем із ветеранського середовища. Яка знає проблематику цієї сфери. Знову мова йде про партійні квоти. Ми категорично проти такого підходу. Наша чітка позиція: на ключові посади в країні потрібно призначати тільки за професійними ознаками та за відкритими конкурсами. Через реальні конкурсні комісії з громадськості, а не ті, фейкові, як часто ми бачимо. Претенденти мають показувати свою програму з чіткими часовими межами її виконання», – пояснив він.

Матківський наголосив, що «Народний контроль» запропонував законопроект, який зобов’яже кандидатів у президенти показати свою команду ще до виборів.

«Президент подає кандидатури на п’ять ключових посад. Це міністри оборони та закордонних справ, голова Нацбанку, генпрокурор та голова СБУ. «Народний контроль» наполягає на тому, аби кандидати у президенти під час виборів показували кандидатів на ці посади. І це мають бути люди, які не були раніше в політиці, а є професіоналами своєї справи. Наша партія буде йти саме таким шляхом», – констатував нардеп.