Still0127_00000

На проспекті Грушевського через підтоплення фундаменту руйнується будинок

Узимку хокей, а влітку плавання  – такі змагання можна проводити після опадів у дворі на проспекті Грушевського у Луцьку.

Мешканці будинку розповідають – з проблемою постійного затоплення двору стукають у двері всіх можливих інстанцій, однак – безрезультатно.

 «У дворі завжди болото, будинок постійно підтоплює.  Оскільки підвалів у нас немає, вода йде під фундамент. Рано чи пізно витрат буде значно більше, і мешканцям буде непереливки», – скаржиться місцевий мешканець Петро Олександрович.

Лідія Миколаївна проживає на першому поверсі будинку. Каже – у помешканні  від вологи обсипається стіна.

Світлана Іванівна вже  роками  очолює боротьбу свого будинку з бездіяльністю чиновників. «У липні будинку буде 50 років. Скільки ще вода йтиме під будинок, щоб він, врешті-решт розвалився?», – саркастично запитує вона.

Як з’ясував «Народний контроль» ,  подвір’я затоплює,  бо дворова зливова каналізація не під’єднана до жодної з каналізаційних мереж.

«Спробуємо її дотягнути до існуючих мереж, як це зробили на проспекті Перемоги. Упродовж року вирішимо це питання», – пообіцяв журналістам «Народного контролю» директор Департаменту ЖКГ Луцької міськради Іван Кубіцький.