На вулиці Вітрука облаштують зупинку європейського зразка

Ще рік тому комунальники демонтували старий павільйон на зупинці на перехресті вулиць Шевченка та Вітрука. Новий так і не встановили. Відтак містяни змушені чекати транспорт під палючим сонцем чи під дощем, не маючи змоги сховатися під накриття.

За словами місцевих мешканців, іноді очікування транспорту на необлаштованій зупинці перетворюється на муку.

«Я півгодини стою на зупинці і навіть нема де присісти», – скаржиться  житомирянин Володимир.

«Транспорт же не ходить кожні десять хвилин. Сонце пече в голову, а сховатися ніде», – додала житомирянка Галина Миколаївна.

«Усі люди хочуть, щоб тут була нормальна зупинка, тим паче,  що це густонаселений спальний район», – говорить і житомирянка Ольга Миколаївна.  Як розповіла жінка, мешканці мікрорайону звернулися до міськвиконкому з проханням облаштувати новий павільйон для очікування транспорту, але…

«Мені порекомендували зателефонувати у відділ благоустрою, з відділу благоустрою скерували у відділ транспорту, а звідти направили до комунального господарства. Ті ж знову  сказали зателефонувати на 15-80», – описала спроби достукатися до чиновників Ольга Миколаївна.

Активісти «Народного контролю» переконані, що на головних магістралях міста необхідно облаштовувати великі павільйони.

«Нужны большие остановки, которые смогли б вместить хотя бы 15-20 человек, чтобы не было давки и люди могли себя комфортно чувствовать», – прокоментував активіст «Народного контролю» Єгор.

У міській раді Житомира «Народний контроль» запевнили, що павільйон на вул. Вітрука  встановлять вже цьогоріч.

«До конца года мы планируем установить остановочные павильены европейского стандарта на перекрёстке улиц Шевченка и Витрука. Сделаем это после проведения тендера до конца года», – повідомив заступник міського голови Житомира Євген Демчик.