На вулицях Вітрука і Кибальчича відремонтують тротуари

Мешканці вулиць Вітрука і Кибальчина у Житомирі скаржаться на поганий стан тротуарів. На запити людей влада не реагує, тому містяни звернулися до «Народного контролю».

Місцева мешканка Ганна розповіла, що нещодавно через вибоїни на хіднику упала і побилася її дитина.

«Люди намагаються власними силами зробити ремонт, закидають ями будівельним сміттям, а ми з дітьми притупуємо ногами, машини їздять – трамбують», – розповіла місцева мешканка Марія Хіміч.

Люди кажуть, що вже не перший рік листуються і з ЖЕКом, і з міською радою. Чиновники з комунальниками перекладають відповідальність один на одного. Іноді відповіді чиновників узагалі вражають своєю абсурдністю.

«Ми написали про тротуари, а нам дали відповідь, що ремонтувати дах не будуть, бо це у них не передбачено», – розповіла житомирянка Ольга Костюк.

«Народний контроль» звернувся по коментарі у міську раду Житомира, де пообіцяли таки обстежити стан тротуарів на вулицях Вітрука і Кибальчича.

 «На ці об’єкти ми обов’язково направимо технічну групу, визначимо, що можна зробити через поточний чи капітальний ремонт», – заявив начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Сергій Кондратюк.