«Народний контроль» Обухова розпочав кампанію підтримки інвалідів

В Обухові місцева влада ігнорує потреби людей з особливими потребами, допомогу інвалідам організовують громадські активісти.

До Обухівської міської організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» звернулась громадянка Обухова з проханням про допомогу. Лікарські засоби та інвалідний візок потребує пенсіонер Обухівщини Володимир Яременко, який внаслідок професійного захворювання на місцевому виробництві втратив нижню кінцівку та став інсулінозалежним. Громадянка зазначила, що місцева влада відмовила у наданні допомоги інваліду, мотивуючи це відсутністю коштів.

 Член Обухівського міського осередку партії «Народний контроль» Тімур Какабадзе з активістами партії проявили  ініціативу й надали пану Володимиру Яременко інвалідний візок та інсулін європейського виробництва.

«Робити добрі справи легко і приємно, проте на цьому ми не зупиняємось, – упевнено зазначив партієць. – Звернень ще дуже багато. Якщо влада ховається за відсутністю коштів, ми покажемо, де їх знайти та направити у правильне підконтрольне русло».