«Народний контроль» вимагає звільнити керівника управління транспорту Львівської міськради

Керівник управління транспорту Віктор Щир повинен написати заяву на звільнення через непрофесійність. Під час сесії міської ради він  навіть не зміг відповісти на запитання, чи оголошено новий конкурс на пошук інвесторів для будівництва у місті багаторівневого паркінгу.

Таку думку висловив голова фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерій Веремчук.

Зазначимо, напередодні депутати Львівської міської ради розглядали питання, як покращити ситуацію на дорогах Львова – зменшити  кількість корків та вирішити проблему з паркуванням.

«Під час сесії Віктор Щир переконував нас, що Львовом курсує  три автобуси 6А, втім на он-лайн карті їх не було видно. На запитання: Чому? –  Віктор Щир відповів, що водії, напевно, – обідають(!).  Чимало учорашніх відповідей Віктора Щира на запитання депутатів свідчили про його непрофесійність. Переконаний, він повинен  написати заяву на звільнення, а нового керівника управління транспорту варто призначити через відкритий конкурс», – наголосив Валерій Веремчук.

Додамо, депутати фракції «Народний контроль» запропонували ряд ініціатив, як покращити ситуацію на міських дорогах. Зокрема, міські обранці пропонують створити новий  маршрут електротранспорту, який з’єднуватиме мікрорайони Рясне-1 та Рясне-2 із центром міста. Використати для цього слід перший  український електробус, який цими днями почне курсувати вулицями Львова.