Необхідно запровадити податкові канікули для малого та середнього бізнесу, – Добродомов

Українському бізнесу необхідна невідкладна дерегуляція.

Про це в коментарі телеканалу «112 Україна» заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Народний контроль» наполягає на введенні податкових канікул для малого і середнього бізнесу.  Потрібні внести зміни у чинне податкове законодавство, відповідно до яких підприємці першої та другої групи звільняються від податку на прибуток до 2020 року. Це дозволить їм запустити роботу, набрати людей, закріпитися у своїх сферах та потім платити більше податків», – сказав він.

Також Добродомов розповів про результати роботи круглого столу на тему «Дерегуляція проти «сірих зон» в українському бізнесі», що відбувся в Інституті Горшеніна.

«Хоч ми й в опозиції, але ми в опозиції конструктивній. «Народний контроль» підтримує усі ініціативи, які дійсно спростять життя українським бізнесменам. Наша група у парламенті стала однією з найефективніших щодо голосувань за економічні закони. Тому сьогодні ми й долучилися до цього круглого столу, адже необхідно об’єднатися задля розвитку бізнесу. І ми готові пропонувати чіткі законопроекти, які увійшли до нашого Антикризового плану», – наголосив парламентар.