Розбудова громадянського суспільства в державі залежить від роботи на місцях, – Ковч

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській обласній раді Андрій Ковч представляє Львівщину у першій міжрегіональній нараді щодо Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні, що проходить у Тернополі.

Організатор – Всеукраїнська Асоціація сприяння самоорганізації населення при згоді Адміністрації президента та Кабінету міністрів України. Загалом заплановано 5 таких нарад. У першій беруть участь представники Волині, Закарпаття, Івано-Франківської та Львівської областей.

«Думай глобально – дій локально! Це дуже важливий меседж для місцевої влади. Розвиток активного громадянського суспільства – одне з ключових завдань сьогодення. Бо демократичний розвиток держави не можливий без участі громадськості. І ефективна реалізація такої національної стратегії безпосередньо залежить від роботи на місцях у кожному регіоні. Саме на місцях ми маємо максимально залучати громади до важливих суспільних процесів, до ухвалення рішень. Тож така нарада є потрібною для обміну досвідом і практиками із формування громад, як невід’ємних учасників будь-яких зрушень і змін», – коментує Андрій Ковч.