Перед тим, як говорити про новий бюджет, потрібно послухати звіт про виконання попереднього, – Добродомов

Уряд уже два роки не звітує про свою роботу та виконання державного бюджету України.

Про це заявив народний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов у ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

«Згідно зі статтею 97 Конституції України Кабінет Міністрів подає звіт про виконання державного бюджету. Аби говорити про бюджет на наступний рік, необхідно зрозуміти, як ми прожили цей рік. За попередній бюджет «Народний контроль» не голосував. Адже він був антисоціальний. Влада забрала гроші у простих людей і скерувала на своє обслуговування», – пояснив нардеп.

Добродомов наголосив, що у проекті держбюджету на 2019 рік чиновники знову лізуть у кишені українців.

«Вкотре бюджет формують нашим коштом. Коштом простих українців. У попередніх бюджетах влада вже позбавила людей соціальних гарантій порушивши 11 статей Конституції. Позбавила допомоги афганців, шахтарів, ветеранів. Позбавили нас гарантій на безкоштовне медичне обслуговування. Щодо цих порушень ми звернулися до Конституційного суду, аби він визнав такі зміни незаконними. Але суд не побачив, де порушили Конституцію. Бюджет на майбутній рік влада знову витягує з кишень людей», – розповів він.