Після втручання «Народного контролю» комунальники пообіцяли відремонтувати аварійний будинок

Мешканці будинків на вулиці Головній, 69 і 71 у Чернівцях через байдужість комунальників  змушені жити у аварійних помешканнях.  У підвалі – сморід, псуються овочі, Люди втомилися оббивати пороги ЖРЕПу №9, тому звернулися по допомогу до «Народного контролю».

У пані Олени і чоловік, і син – інваліди: один пересувається лише із допомогою візка, інший – лежачий. Самотужки навести лад у будинку жінка не може. Бідкається, що через забиту каналізацію та підтоплені підвали неможливо відкрити ані вікна, ані двері, бо нестерпний сморід одразу йде до квартири. Більше того, усі продукти, які пані Олена тримала у підвалі, – зіпсувалися.

Молода мама Анастасія переймається іншим: окрім підтопленого фундаменту, небезпеку становлять і старезні балкони, які тримаються «на чесному слові».

Мешканці кажуть, що комунальники декілька разів навідувалися до аварійного будинку та лише розводили руками, мовляв, нічим допомогти не можуть.

«Народний контроль» поцікавився у місцевому ЖРЕПі, чому комунальники не допомагають мешканцям. Ті пояснили – немає грошей.

«Мешканці платять за утримання будинку, а не за капітальний ремонт, – зазначив головний інженер ЖРЕПу №9 Степан Бабінчук. – Ми тричі відкачували у цих будинках нечистоти, одне таке відкачування коштує 800 гривень».

Проте після недовгої розмови з журналістами комунальник визнав, що краще один раз зробити ремонт, аніж постійно витрачати гроші на відкачку води і нечистот. За його словами, вже  з наступного тижня розпочне працювати підрядна організація, яка й проведе ремонт у будинках.

Через місяць «Народний контроль» перевірить хід робіт.