Андрій Антонищак

Андрій Антонищак

Андрій Антонищак

– Член депутатського об’єднання “Народний контроль”,
– Член Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики
– Голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності митних органів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
– Координатор 1-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України.

Громадсько-політичною діяльністю займався ще до обрання у Парламент. Зокрема, очолював громадську організацію «Я — львів’янин», яка боролась зі свавіллям місцевих чиновників та відстоювала права представників малого бізнесу. Завдяки спільним зусиллям вдалось зберегти близько 10 тис. робочих місць для львів’ян.

Був Координатором Всеукраїнської акції «Ні банківському свавіллю», результатом якої було пом’якшення політики банків щодо вкладників. Юридична приймальна, що була створена ГО «Я — львів’янин», безкоштовно надала сотні консультацій та відстоювала права львів’ян у стосунках з банками.

Громадський активіст став членом Асоціації платників податків Львівщини та згодом за значні заслуги у захисті законних інтересів підприємців та бізнес-середовища обраний на посаду Віце-президента ВГО «Асоціація платників податків України».

Під час Революції Гідності – активний учасник подій на Євромайдані, бере активну участь в організації Самооборони та стає сотником 9-ї сотні Майдану. Після Революції Гідності спільно з Андрієм Парубієм та генералом Сергієм Кульчицьким формує перший добровольчий батальйон Національної гвардії – тепер це 1-й батальйон оперативного призначення Національної гвардії України імені Генерала Кульчицького, один із найкращих бойових підрозділів, який взяв на себе перший та найважчий удар ворога. Андрій Антонищак проходить з бойовими побратимами Слов’янськ, Вуглегірськ, Дебальцеве та стає кординатором батальйону.

Пропозицію балотуватись до Верховної Ради України Андрій Антонищак отримав, перебуваючи на блокпосту біля Дебальцевого… І на парламентських виборах у жовтні 2014 року одержав мандат народного депутата України.

Як член комітету з питань податкової та митної політики є співавтором автором кількох десятків законів та поправок до законів, серед яких законопроекти «Про національну митну службу України», «Про фінансову поліцію», Земельний кодекс України а також законопроектів щодо розвитку вітчизняного виробництва, підтримки вугледобувної галузі , заборони експорту деревини, зменшення тиску на малий та середній бізнес, сприяння залученню інвестицій та інші.

Як координатор 1-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України, активно допомагає воїнам АТО, надає юридичну підтримку бійцям в отриманні статусу учасника бойових дій, всебічно сприяє у вирішенні соціально-побутових проблем воїнів та їх сімей. Він є ініціатором ряду законопроектів щодо матеріально-технічного забезпечення української армії, покращення соціального захисту військовослужбовців, вшанування загиблих учасників бойових дій.

Також Андрій Антонищак заявив про себе, як про політика з власною політичною позицією та думкою, увійшовши до складу міжфракційного депутатського об’єднання «Народний контроль».

Законотворча діяльність депутата
Декларація про доходи (rada.gov.ua)
Сторінка у Facebook

Пов'язані новини