У луцькому дворі «воюють» за паркан

У Луцьку мешканці будинку на проспекті Сенатора, 3 просять повернути паркан, який захищав їхній двір від так званого свавілля.

 Відтак, люди звернулися у громадську приймальню «Народного контролю».

У 2014 році лучани отримали дозвіл від міськвиконкому, щоб встановити цей паркан біля будинку. Втім, у 2017 році огорожу включили у перелік на знесення та згодом муніципали її демонтували. Мовляв, паркан перешкоджав заїзду екстренних служб.

«В дійсності цей паркан аж ніяк не може зважати, бо навіть за його відсутності жоден автомобіль не зможе заїхати у цей двір зі сторони вулиці Сенатора. В разі екстренних ситуацій є можливість потрапити до будинку від проспекту Волі», – переконані активісти «Народного контролю».

За словами мешканців, цей паркан оберігав прибудинкову територію від сміття, котре залишали школярі, студенти та інші люди.  Кажуть, що без нього на території будинку вночі відбувається свавілля, котре порушує громадський порядок, заважає мешканцям спати, а потім, як наслідок, біля під’їзду забруднюється прибудинкова територія.

Тому керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук направив депутатське звернення секретарю ради, аби погодили встановлення необхідного паркану.