У Луцьку регіоналу Башкаленку з порушеннями продовжили оренду землі

У порядок денний сесії Луцькради із порушенням регламенту протягнули скандальне питання про поновлення договору оренди землі для обслуговування ринку «Привіз» на Привокзальній площі,1, до якого має відношення екс-лідер «Партії регіонів» на Волині Олександр Башкаленко.

Це питання під час 34-ї чергової сесії міської ради ставили тричі на голосування, але необхідної кількості голосів воно не набирало. Під час сесійної перерви відбулося «закрите» засідання земельної комісії, яка внесли зміни у проект рішення, щоб знову винести його на розгляд сесії.

У результаті, «УКРОПівська» більшість підтримала проект рішення про поновлення договору оренди землі ТзОВ «ЕКОПРОД» для обслуговування ринку «Привіз» на м-ні Привокзальному, 1, площею 0,2079 га.

Фракція «Народний контроль» у Луцькій міській раді не голосувала за це питання.

Павло Данильчук обурився, адже комісія може бути скликана у виняткових випадках.

«Вже друга моя депутатська каденція, і я вперше бачу, що питання, яке тричі не набрало голосів під час діючої сесії трішки змінюють і ще раз виносять.  І не було такого, щоб збиралася «таємно» комісія. Ми навіть не обговорюємо сутність та законність цього питання і наповнення бюджету. Тому я вважаю, що це ганебно, адже всі комісії зобов’язані діяти публічно, повідомляти про своє рішення», – сказав депутат.

Також додав, що є всі юридичні підстави, аби його скасувати.