У Львові презентували новий брайлівський принтер, на якому друкуватимуть книги для незрячих дітей

Нові можливості для незрячих дітей. Львів отримав брайлівський принтер, на якому друкуватимуть рельєфно-крапкові книги. Це стало можливим через ініціативність керівника Ресурсного центру НУ «Львівська політехніка» Оксани Потимко, яка представила нове обладнання сьогодні під час брифінгу.
Саме Оксана Потимко змогла знайти меценатів Мелвіна та Сильвію Хенсен, які надали 200 тисяч гривень для придбання принтера, а також заручилася підтримкою місцевої влади.

«Я давно знаю Оксану Потимко. Це чудова і дуже сильна людина, яка відстоює принципи інклюзії у Львові, в Україні. Оксана має проблеми із зором, втім її дієвості та активності можна повчитися. Вона поставила собі за мету знайти можливість придати брайлівський принтер. І досягла її. Завдяки цьому обладнанню планують надрукувати 25 найменувань дитячих книжок з ілюстраціями. Кожну накладом близько 60 примірників. Така кількість дозволить забезпечити публічні бібліотеки книгами для незрячих діток не лише у Львові, а й в інших містах країни», – розповів учасник брифінгу, депутат Львівської міської ради, учасник ГО «Ветерани АТО за реальні зміни» Віталій Свінціцький.

За його словами, вони разом із побратимами вже неодноразово долучалися до акцій, які організовує Оксана Потимко та її однодумці та готові робити це і далі.

«Щиро вдячний Оксані за те, що показує приклад іншим небайдужості, те, що потрібно не скаржитися, а своїми вчинками робити цей світ кращим», – додав Віталій Свінціцький.