Веремчук очолив міську організацію «Народного контролю», Білоус – обласну (+фото)

У неділю, 11 червня, відбулися конференції львівських міської та обласної організацій політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», на яких переобрали їх керівників.

Делегати одноголосно підтримали кандидатуру керівника фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерія Веремчука на голову міського осередку. Його заступниками обрали депутата ЛМР Михайла Дідуха та активіста Оксану Медвідь.

Водночас обласний осередок очолив перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус. Заступники – керівник фракції «Народний контроль» у ЛОР Андрій Ковч і голова правління Фонду допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО Володимир Саврук.

«Я очолюю фракцію у міськраді, тому більше зосереджений і знаюся на потребах-проблемах міста, тому разом із нашими активістами зможемо працювати дуже результативно. І навпаки, Андрій Білоус, який є заступником голови облради, добре орієнтується на ситуації в області. Відтак його досвід і знання будуть доречними для активної роботи обласної організації», – прокоментував Валерій Веремчук.

IMG_3291

IMG_3254

IMG_3144

IMG_3143