Вуличне освітлення зявиться на Промисловій, у Житомирі.

Вночі по вулиці Промисловій ходити небезпечно. Адже тут понад 15 років нема вуличного освітлення. Куди тільки не звертались люди – та досі жоден ліхтар не працює. Тому вони звернулись до гарячої лінії  “Народного контролю”.

Житомирянка Марина Іванівна розповідає – у темному пору доби старається з дитиною з дому не виходити: «В нас багато сімей з маленькими дітками, в мене також є маленька донечка.І у зв”язку з тим, що вулиця не освітлюєтся – ввечері з дітками дуже важко гуляти.По-перше темно, багато хто боїться, а по-друге в нас непроасфальтована дорога, темно, їздять машини, ми боїмося, звичайно, що дитина впаде, і отримає травму».

Ольга Василівна, яка теж мешкає на вулиці Промисловій, додає:

«Ми просили, до нас нема нікому діла. Ми просили міських керівників, запрошували до нас в городок на зустріч

Юрій Янушевич, директор КП “Міськсвітло” розповів, що про проблему жителів вулиці Промислової знають. Готові взятися до роботи – аби кошти були.  Додають, що ремонт ліхтарів обійдеться десь у 50 тисяч гривень: «Ми полагодимо, для підприємства різниці нема, чи це будуть кошти з бюджету, чи це будуть спонсорські кошти, чи це жителі зберуть кошти  і заключать з нами договір – проплатять і ми виконаємо ці роботи».

Після втручання  журналістів «Народного Контролю» міська влада запевнила – гроші на освітлення знайдуть.

«Буде винесено питання про виділення цільових коштів і в поточному році, я думаю, що це буде друга половина року, після першого півріччя планується виконати роботи про облаштуванню вуличного освітлення на зазначеній вулиці», – розповів Олександр Марцун, начальник управління комунального господарства Житомирської міськради.