Утиски ЗМІ продовжуються. На черзі «112 Україна»?

Зеленський вкотре доводить, що не має наміру побудувати європейську країну. Тиск на свободу слова набирає обертів вже понад півроку: цькувань з боку влади зазнали Прямий, Еспресо, UA: Суспільне мовлення. У цьому питанні президент не гребує користуватись досвідом своїх попередників. Якщо в пресі чи на ТБ критикують його політику, то краще не робити висновків й не виконувати свої передвиборні обіцянки, а просто закрити канал чи відкликати ліцензію. То до чого тут проросійський ретранслятор «112 Україна»?

Арешт телеканалу: розслідування та рішення суду

На NewsOne Дмитро Добродомов, колишній народний депутат та генеральний директор медіа-холдингу ZIK, прокоментував ситуацію зі «112 Україна». Він зазначив, що Зеленського бентежить падіння рейтингу. Арешт каналу, який належить до сфери впливу прокремлівського діяча Медведчука, та передання його в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, значно б підвищив довіру народу до свого обранця.

СБУ розпочало розслідування щодо «112 Україна» в липні минулого року. Кримінальне провадження було відкрито за п’ятьма статтями, серед яких – державна зрада, відмивання грошей та фінансування тероризму. Приводом став телеміст, який намагалися побудувати NewsOne та «Россия 1». 6 серпня 2020 року стало відоме судове рішення. Шевченківський райсуд не схвалив клопотання Служби безпеки та прокуратури України щодо арешту корпоративних прав і майна телеканалу. Забракло доказів та аргументів.