Дорогу у дворі будинку обіцяють полагодити

У дворі цього будинку суцільні ями. Тут можна пошкодити колеса автомобіля, дитячого візочка і велосипеда, не кажучи вже про зіпсоване взуття в травмовані ноги. Комунальники не беруться за цю ділянку. Люди ж хочуть, аби їм заасфальтували подвір’я, по допомогу вони звернулися до «Народного Контролю».

Лідія Василівна каже – те, що у дворі по вулиці Крошенській, 30, така погана дорога шкодить і здоров’ю. Жінка бідкається – при поганому самопочутті навіть до лікарні нормально доїхати неможливо.

«До мене часто приїжджає швидка. Коли мене забирають, то тут так у швидкій колотить, що мені одразу у швидкій треба оказувати допомогу», – нарікає пенсіонерка Лідія Василівна.

Її підтримує сусідка Ніна Цезарівна: «Я – сліпа людина, я не можу ходить по цих ямах. Як проходить? Треба щось рішать! Швидка як може проїхати? Людину з інсультом, чи інфарктом. Як вона може пройти по цій ямі? – Ніяк!»

«Незручність, що можеш впасти і ногу і вибити собі плече і будь які інші орган травмувати. Це вже не перший рік, це вже роками…» – Раїса Олександрівна

Чому дорога у дворі по вулиці Крошенській, 30 в такому жахливому стані – йдемо з’ясовувати у міськраду. Там, як виявилося, і не знають скільки коштуватиме ремонт ділянки. Журналістів «Народного Контролю» запевняють – порахують, скільки грошей треба на роботи і візьмуться лагодити дорогу вже в другому півріччі.

Олег Бічук, заступник начальника управління житлового господарства міськради: «Наші фахівці виїдуть на місце, складуть дефектовочний акт, в цьому році на поточний ремонт вулиць виділено і затверджено на сесії міської ради 2 млн грн. на 40 об’єктів, можливо, цей об’єкті і попаде в ремонт вулиць.» 

Ми буде слідкувати за тим, аби на ділянку по вулиці Крошенській, 30 таки знайшли кошти і взялися до її ремонту. Катерина Білошицька, Ілля Кот, «Народний Контроль».