Матківський вимагає не приватизовувати Дрогобицький солевиварювальний завод

Народний депутат, член політради «Народного контролю» Богдан Матківський звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою не приватизовувати солевиварювальний завод Дрогобича, що на Львівщині.

Про це він заявив під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради.

«Зараз завод внесений до списку підприємств, які не підлягають приватизації. Але Верховна Рада не внесла відповідні зміни, аби цей статус продовжити. А мій законопроект, який вирішує проблему, не виносять на голосування. Я вимагаю на важливості цього законопроекту, адже ми збережемо не просто завод, а історичну пам’ятку України», – сказав він.

Матківський додав, що громадські активісти та молодь розпочали безстрокову акцію «Напиши листа прем’єр-міністру – збережи солеварню!».

«Я долучаюся до акції та відправляю відповідне звернення щодо збереження заводу до Володимира Гройсмана. Зараз ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» на межі знищення», – констатував нардеп.

Довідка: ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» є найдавнішим постійним підприємством України. Безперервне видобування солі на його території вже триває з XII-XIII ст. Саме територія майбутнього сільзаводу стала осередком формування м. Дрогобича Львівської області.