Роботу АТП-1 перевірять незалежні аудитори

На сесії Львівської міської ради підтримали пропозицію керівника фракції «Народний контроль» Валерія Веремчука щодо проведення зовнішнього незалежного аудиту роботи АТП-1 у 2017 році.

На думку депутата, є всі підстави вважати, що керівництво АТП-1 неефективно використовує кошти, які отримує з бюджету розвитку, та приймає невдалі управлінські рішення.

«Для прикладу, 55 нових автобусів «Електрон», на які виділили 256 млн грн, не випускали на маршрути. А замість повного розрахунку з ТОВ СП «Електротранс» за отримані автобуси, керівництво АТП-1  за частину суми  придбало малогабаритні автобуси київської фірми «АТАМAN». У результаті, отримало заборгованість у 40 млн грн перед «Електротрансом». Зараз  компанія надсилає листи депутатам із проханням вплинути на ситуацію. АТП-1 вкотре виставляє місту борговий рахунок  у сподіванні на черговий транш із бюджету розвитку», – зауважив Веремчук.

Водночас, як зазначив депутат, керівництво АТП-1 не готове відкрито говорити про свої прибутки й видатки та прозоро звітувати про них.

«Але АТП-1 – комунальний перевізник! Це підприємство існує та працює за кошти платників податків! Його функція – забезпечення комфортних перевезень громадян, а не турбота про свої прибутки. Хоча з останніми, здається, все не надто добре», – додав Веремчук.

Відтак він попросив забезпечити проведення державного аудиту підприємства за період роботи в 2015-2017 рр, а в бюджеті-2018 передбачити кошти для проведення зовнішнього незалежного аудиту діяльності АТП-1 за 2017 рік.