Розбиті дороги на вулиці Селецькій полатають влітку

На цій дорозі можна зламати і авто, і ноги. Ями і розбитий асфальт багато років ніхто не ремонтує, куди б люди не звертались. Тому житомиряни звернулись до Народного Контролю.

Житомирянка Юлія розповідає – ходити розбитою дорогою небезпечно. Дівчина каже – бачила, як одного разу у ямі лишилось колесо від автомобіля: «У нас просто страшні дороги, ями, машини вбивваються, люди, коли йдуть пізно ввечері , коли немає освітлення собі можуть шо завгодно зробити, тобто спотикаються. І ніхто цим не займається, ніхто не моніторить ситуацію, ніхто не дивиться. Скільки я тут є, стільки вони на цьому місці теж.»

Водії додають – через стан дороги на вулиці Селецькій машини ламаються часто.

 

«По факту дорога нікудишня, машина – ясно , що ходова від цього страждає. На маленьких машинах тут взагалі погано їздити, – обурюється Андрій Віталійович, водій. В міськраді журналістам «Народного Контролю» кажуть – підлататають дорогу.

«Якщо буде письмове звернення, можливо буде закрити  питання це поточним ремонтом – це може бути зроблено даже вже в цьому році.», розповіла Ірина Ярош, заступник начальника житлового господарства Житомирської міськради Заручившись підтримкою «Народного Контролю» мешканці вулиці Селецької написали звернення до міськради з проханням, зробити ремонт дороги. Ми будемо слідкувати за тим, аби прохання житомирян не залишилося без уваги і дорогу таки залатали.