Топ-корупціонери мають сидіти довічно, – Добродомов

«Народний контроль» пропонує заборонити хабарникам виходити під особисте зобов’язання, заставу, чи на поруки.

Про це в ефірі телеканалу NewsOne TV заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«З часів Портнова, який запровадив можливості виходу під заставу та інші можливості вийти з під варти, нічого не змінилося. «Народний контроль» запропонував чіткий законопроект №5159 щодо довічного ув’язнення топ-корупціонерів, у якому ми пропонуємо заборонити їх звільнення з-під варти на час проведення розслідування. Законопроект отримав схвалення САП, НАБУ та Антикорупційного комітету, але керівництво Ради його ігнорує», – сказав Добродомов.

Добродомов наголосив, що необхідно якнайшвидше створити Антикорупційний суд, адже це єдина можливість забезпечити справедливі вироки корупціонерам.

«На жаль, українські суди залишаються останньою лінією оборони топ-корупціонерів. Адже усі розслідування новостворених антикорупційних органів зводяться нанівець саме в судах. Тому нам просто необхідно запустити незалежний Антикорупційний суд, якому будуть підслідні усі справи НАБУ та САП», – підкреслив він.