У Василькові вшанували пам’ять Тараса Шевченка (+фото, відео)

10 березня у місті Василькові, що на Київщині, на площі біля пам’ятника Шевченка відбулася широкомасштабна акція по висадці «Тарасової верби».

Організаторами акції виступили Васильківська міська організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», Васильківська районна організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», Обухівська міська організація політичної партії «Громадський  рух «Народний контроль» та громадська організація «Студентське братство «Нація єдина» за підтримки міністра культури Нищука Євгена Миколайовича та Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР).

Під час акції було нагороджено активних громадян почесною грамотою Міністерства культури, грамотами від УВКР паном Михайлом Ратушним, також було нагороджено активістів міста головою Васильківської міської організації ПП «Громадський рух «Народний контроль» Володимиром Кукушкіном.

Надалі пагінці «Тарасової верби» посадять біля кожної з 46 шкіл Василькова та Васильківського!

Також було анонсовано фестиваль показу патріотичних фільмів відомого українського режисера Олеся Янчука, який відбудеться на Васильківщині найближчим часом, організаторами якого виступають Васильківська міська та районна організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

Заключним етапом заходу стала пісня «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Тараса Шевченка.

IMG_5177

IMG_5166

IMG_5162

IMG_5160