Як в Житомирі комунальна власність стає приватною

 У Верховній Раді України був зачитаний депутатський запит від Дмитра Добродомова з приводу ситуації, який стосується ймовірної передачі комунального майна на користь приватних осіб у місті Житомир.

З відкритого державного реєстру прав на нерухоме майно Житомирській обласній організації «Народного контролю»  стало відомо, що ТОВ «Редакція газети «Житомирщина», яка раніше була комунальною, продала нежитлове приміщення. Це приміщення до 2015 року вважалося комунальною власністю області, згідно чинного законодавствавона мало б таким і залишатися.

Однак, реформоване ЗМІ отримало у власність складське приміщення, у якому, зі слів житомирян, не здійснювалася видавницька діяльність. протягом багатьох років воно здавалося в оренду.

У Верховній Раді було озвучена вимога перевірити викладені у запиті факти та належним чином відреагувати на ситуацію. Також перевірити правомірність отримання приміщення у власність ТОВ «Редакція газети «Житомирщина» та у випадку виявлення ознак кримінального правопорушення вжити заходів реагування.