nkontrol_tern_2010

Завдяки «Народному контролю» у багатоповерхівці запустили ліфт

Відтепер мешканці будинку на вулиці Лучаківського, 5Б вперше за цілий рік можуть підніматися на свій поверх з легкістю і комфортом. Через пару днів після втручання «Народного контролю» у багатоповерхівці врешті запустили ліфт.

 Нагадаємо, через бюрократичну тяганину мешканці новобудови у Тернополі рік жили без ліфта. Добитися правди самотужки мешканцям не вдавалося – комунальники годували їх порожніми обіцянками.

«У ЖЕКу обіцяють, що запустять ліфт з першого числа. Ось ми кожного місяця чекаємо першого числа, але чомусь результату жодного», – розповідав мешканець 8-го поверху Андрій.

Щоб з’ясувати, хто ж винен у  ситуації, журналісти «Народного контролю» звернулися до міської ради. Там запевнили, що забудовник не передав необхідних документів на ліфт, що унеможливлює ввести його в експлуатацію.

Натомість у будівельній фірмі від звинувачень відхрестилися, і пообіцяли – розберуться у ситуації та все владнають. Обіцянку таки виконали – менш, аніж за тиждень, на Лучаківського, 5Б ліфт запрацював.