Херсонський осередок «Народного контролю» долучився до вшанування Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно відзначають річницю з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ціною свого життя та здоров’я вони змогли подолати страшну трагедію ХХ століття. Активісти «Народного контролю» долучилися до організації цього заходу та взяли активну участь у його проведенні.

«Сьогодні ми вшановуємо учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які рятували в той час не тільки українців, а й народи інших країн. На жаль, наша влада вкотре показує свою зневагу та безвідповідальність. Учасники ліквідації страшної аварії продовжують отримувати мізерні пенсії за які мають купувати ліки втридорога у спеціально відведених аптеках. Постійні відмови в наданні фінансової допомоги, при тому, коли мільйони гривень виділяються на премії співробітникам Херсонської міської ради. Нехай наша влада й ігнорує людей які зробили справжній подвиг, ми завжди будемо вклонятися їм за їхню мужність та відвагу проявлену при подоланні наслідків ядерної аварії» – голова Херсонського міського осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Валерій Гурківський.

Грамотами було нагороджено 35 ліквідаторів. Також, подяки отримали люди, які проявили найбільшу активність в допомозі чорнобильцям.

«Народний контроль» висловлює подяку художнім колективам Херсонського центру позашкільного виховання, Херсонській обласній філармонії та всім, хто не залишився осторонь і допоміг в організації урочистого заходу.