У 2018 році Дрогобиччина додатково отримає ще понад 10 млн грн

Цьогоріч Дрогобицький район з обласного бюджету соціально-економічного розвитку отримає додатково ще понад 10 млн гривень.

За відповідне рішення сьогодні, 12 грудня, під час сесії проголосували депутати Львівської обласної ради, – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук керівник фракції «Народний контроль» у ЛОР Андрій Ковч.

Зокрема, у Дрогобич надійдуть з обласного бюджету додаткові 4,3 млн гривень. Ці гроші скерують на: ЦНАП – 2,8 млн грн; заміну вікон у ДНЗ №13 – 0,28 млн грн; заміну вікон у ЗОШ №16 – 0,29 млн грн; реконструкцію будинку працівника освіти – 0,52 млн грн; на закупівлю обладнання в лікарню Стебника – 0,45 млн гривень.

Також виділено 0,3 млн грн на дитячий садочок у Трускавці. Борислав отримає 0,5 млн грн на прокладання водопроводу від вул. Ковалика до В. Великого, та ще 0,56 млн грн – на реконструкцію місцевої поліклініки.
У межах Дрогобицького району 4,2 млн грн виділено на будівництво дитячого садочка у с. Уличне та 0,8 млн гривень на пам’ятник Івану Франку у с. Лішня.

«Одразу троє депутатів «Народного контролю» – я, Юрій Нестор та Василь Масний – представляють в облраді Дрогобич і Дрогобиччину. Відтак, ми спільно намагаємося робити максимум можливого, аби покращувати цей край, забезпечити належне фінансування важливих для міста і району проектів», – говорить Андрій Ковч.